HIDRAULINĖS RAMPOS


​Hidraulinės rampos – universalus krovos įrenginys naudojamas sunkvežimių (fūrų) aptarnavimui. Priklausomai nuo kraunamo transporto tipo yra naudojamos kelių modelių hidraulinės rampos.   
Plačiausiai paplitęs yra standartinis hidraulinės rampos modelis , kuris naudojamas vykdyti krovimo darbus iš standartinių priekabų , kurių grindų lygis nuo asfalto iškilęs 1200mm. Tokia rampa montuojama į specialiai paruoštą vietą taip pat pakeltą 1200mm atžvilgiu asfalto. Yra du tipai rampų : su atlenkiamu tilteliu ir išstumiamu. Standartinių rampų aukščių išlyginimo diapazonas yra : + 220mm -280mm , taigi jos tinka aptarnauti tik standartines priekabas bei jūrinius konteinerius.  
Prailgintos platformos rampa yra tinkama platesnio aukščių diapazono aukščiams aptarnauti. Šios rampos gali aptarnauti jūrinius konteinerius , standartines bei „ Jumbo“ tipo ( žemagrindes) priekabas.  
Prailgintos platformos su pakeliama atrama rampos turi plačiausią aukščių išlyginimo diapazoną ( + 220mm – 650mm) ir tinka aptarnauti nuo jūrinių konteinerių priekabų iki mikro autobusiukų.   
Jeigu sandėlyje yra vietos ir prieigose prie pastato nėra galimybės padaryti didelio įgilinimo priekabos parkavimui , naudojamas hidrotiltas su estakada.  

HIDRAULINĖS RAMPOS SU ATLENKIAMA ATRAMA


HIDRAULINĖS RAMPOS SU PRAILGINTA PLATFORMA


HIDROTILTAS SU ESTAKADA


STANDARTINĖS HIDRAULINĖS RAMPOS


© PigiosSvetaines.lt