NAUJIENOS

2016-12-01 Hidrotiltai tapo Lietuvos inžnierinės pramonės asociacijos nariu


Logimat žirklinis keltuvas  

Logimat žirklinis keltuvas skirtas išskirtinai tik trapių ar kitaip saugaus krovimo reikalaujančių prekių pakrovimui ar iškrovimui. Kadangi keltuvo platforma turi horizontalią eigą yra padaromas tiesioginis tiltas abiejų lygių pusėse (tiek į priekabą , tiek į sandėlį) , t.y. nelieka tarpo per kurį atsiranda kliūtis , sunku pervežti sunkesnius krovinius , dėl ko atsiranda smūgiai ir gali būti pažeistas krovinys , laužomi lifterio ratukai , varginamas personalas , ilgėja krovos darbų trukmė.


​Ramp with lifting function

Tai yra alternatyva žirkliniams keltuvams . Privalumas yra tai , kad įrenginys atlieka rampos funkciją taip pat. Tuo atveju jei sandėlio grindų lygis gerokai aukštesnis nei priekabos iš kurios reikia iškrauti sunkų krovinį puikiai tinka šis įrenginys. Krovimo algoritmas: rampos tiltelis padedamas ant priekabos grindų. Rankiniu vežimėliu įvažiuojama į priekabą ir paimamas krovinys . Vežimėlis su kroviniu per tiltelį užtempiamas ant rampos priekinės dalies ( pilnai tempti iki sandėlio grindų lygio nereikia). Tuomet platforma pakeliama iki horizontalios padėties , kuri sutampa su sandėlio grindų lygiu ir krovinys lengvai nuvežamas nuo rampos
     


2016-12-03 dalyvaujame sunkiosios pramonės technologijų parodoje Techindustry Latvijoje

   2017-03-14 dalyvaujame logistikos ir krovimo technologijų parodoje Logimat Štutgarte


       


​2017-03-01 Hidrotiltai tapo Directindustry portalo nariu

Hidrotiltai suprojektavo ir sumontavo hidraulikos komplektą mechaninėms rampoms 
UAB “Kauno vaisių daržovių prekyba” sandėliuose mechaninių rampų spyruoklėms netekus reikiamų mechaninių savybių tinkamam rampų funkcionavimui buvo sumontuotas elektrohidraulinis komplektas tuo būdu ne tik pratęsiantis rampos tarnavimo laiką , o tuo pačiu rankinio valdymo rampą paverčiantis pilnaverčiu automatizuotu aukščių išlyginimo tiltu.

  


© PigiosSvetaines.lt