ŽIRKLINIAI KELTUVAI

Hidrauliniai (žirkliniai) keltuvai – labai universalūs krovos įrenginiai. Jais galima naudotis kai sandėlio ar kitos patalpos grindys tiek sutampa, tiek ir kai nesutampa su prieigos lygiu. Hidraulinių keltuvų panaudojimo sritis dar praplatėja, kai keltuvas komplektuojamas su įvairiomis platformomis, rolgangais (rolgangas gali būti savaeigis arba su mechanine pavara). Keltuvų žirkles galima dubliuoti horizontaliai arba vertikaliai – taip padidinama kėlimo galia iki 30t arba kėlimo aukštis (iki 5,8 m). Vienas didžiausių šios konstrukcijos privalumų yra tai , kad keltuvui nusileidus visa konstrukcija paslepiama prieduobėje.   
Svarbus šios rūšies keltuvų privalumas yra tai , kad didžiausios jėgos veikiančius keltuvo mazgus kyla apatinėje keltuvo padėtyje , t.y. keltuvui pradedant kilti. Dėl tos priežasties labai padidėja keltuvų eksploatacijos sauga. Be to sauga didinama naudojant įvairias pagalbines priemones tokias kaip pėdų prispaudimo apsauga , hidromagistralės pažeidimo apsauga , serviso fiksatoriai ( Serviso fiksatorius . jpg) ir kt.  
Mūsų gaminami žirkliniai keltuvai suprojektuoti laikantis Europos Standarto EN-1570+A2 mašinų direktyvos ( keliamieji stalai) nurodymų. Ženklinami CE kokybės sertifikatu. 
VIENO TANDEMO ŽIRKLINIAI KELTUVAI

TRIGUBO VERTIKALAUS TANDEMO ŽIRKLINIAI KELTUVAI

DVIGUBO VERTIKALAUS TANDEMO ŽIRKLINIAI KELTUVAI

DVIGUBO HORIZONTALAUS TANDEMO ŽIRKLINIAI KELTUVAI

NEĮGALIŲJŲ ŽIRKLINIAI KELTUVAI

© PigiosSvetaines.lt